یک خارجی‌ با بزرگ‌ترین شرکت توسعه املاک مسکونی در استرالیا

هری تریگباف در سال 1960 به استرالیا بازگشت و در سال 1961 توانست حق شهروندی استرالیا را دریافت کند. او در دهه 1960 در سیدنی کارهای زیاد و مختلف و حتی عجیبی چون رانندگی تاکسی و فروش شیر خانه به خانه را انجام داد. هری تریگباف روزی تصمیم گرفت فروش املاک و مستغلات را هم امتحان کند.

او در آن زمان به عنوان دستیار یک سخنران در دانشگاه کار می‌کرد، اما هنوز نتوانسته بود از لحاظ شغلی موفق شود. تریگباف زمینی در روزویل خرید و با اجاره یک پیمانکار ساخت‌وساز شروع به ساخت خانه در آن کرد. هری تریگباف پس از مدتی فهمید که کار این پیمانکار بسیار بد است و به همین دلیل او را اخراج کرد و خود کار ساخت خانه را با یادگیری از اشتباهاتش ادامه داد.

هری تریگباف در سال 1963 پس از اتمام ساخت آن خانه با تجربه‌ای که به دست آورده بود دومین زمین خود را این بار در تمپ در خیابان اسمیت خرید. او به همراه یک شریک دیگر شروع به ساخت خانه‌ای هشت واحدی در این زمین کرد. هری تریگباف در سال 1968 در خیابان مریتون یک ساختمان 18 واحدی ساخت و نام همین خیابان را برای شرکتی که در همین سال تاسیس کرد گذاشت. هری تریگباف از آن زمان تاکنون این کسب و کار خود را رشد داده و تبدیل به یکی از موفق ترین توسعه دهندگان املاک و مستغلات در استرالیا شده است.

هری تریگباف در حال حاضر رییس و مدیر شرکت آپارتمان‌های مریتون است که از زمان تاسیس تاکنون بیش از 50 هزار واحد مسکونی، به ویژه خانه‌های شهری و آپارتمان، ساخته است. این شرکت بزرگ‌ترین شرکت توسعه املاک مسکونی در استرالیا به شمار می‌رود. در سال 2010 گفته شد که شرکت مریتون به طور متوسط سالانه 1000 آپارتمان می‌سازد.

شرکت مریتون در سال 2004 ساخت برج جهان، بلندترین ساختمان آپارتمان‌های مسکونی در سیدنی را به اتمام رساند.

هری تریگباف ازدواج کرده و دو فرزند دارد. وی در حال حاضر ساکن سیدنی در استرالیا است. او کلکسیونی از اتومبیل‌ها دارد. تریگباف هرگز در دوره کسب و کار خود وارد هیچ شراکتی نشده و شرکت خود را با هیچ شرکتی ادغام نکرده است.

 

منبع : دنیای اقتصاد

/ 0 نظر / 2 بازدید