منطقه طلایی مدیریت
Golden situation management=People + Organization + environment
درباره وبلاگ
عظیم جعفری

فوق لیسانس مدیریت مالی حسابرس ارشد مالیات

نويسندگان

مدیرعامل شرکت کرمان موتور گفت: خودرو لیفان620 قرار است بین 185 تا 195 میلیون ریال در بازار ایران عرضه شود.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی کرمان موتور، محمدرضا میرعلینقی در حاشه مراسم رونمایی از لیفان620 گفت: فعالیت خود را با عرضه محصول دوو سی یلو و ماتیز در ایران آغاز کرده و پس از خرید شرکت دوو کره جنوبی توسط جنرال موتورز آمریکا از سال 1387 با تولید و عرضه محصول لیفان 520 در بازار ایران به فعالیت خود ادامه داده‌ایم.
وی با بیان اینکه از دو سال گذشته برنامه ریزی تولید و عرضه خودروی لیفان 620 به بازار ایران آغاز کرده‌ایم، اظهار داشت: سال گذشته قرارداد تولید این خودرو با گروه صنعتی لیفان به امضا رسید و این خورو جدید سه بار و هر بار 3 هزار کیلومتر در جاده های مختلف کشور تست شده است.
میرعلینقی از طراحی موتور این خودرو توسط دو شرکت بی.ام.دبلیو و کرایسلر خبر داد و تصریح کرد: این موتور جزو 10 موتور برتر جهان است و هم اکنون خودروهای "مینی کوپر اس " و "کرایسلر PT " با این نوع موتور تولید و عرضه می شود.
مدیرعامل کرمان موتور از برنامه تولید 7 هزار دستگاه خودرو لیفان620 برای سال آینده خبر داد و پیش بینی کرد که تا 15 هزار دستگاه لیفان620 در کرمان موتور تولید شود.


وی با اعلام اینکه بزودی با اعلام طرح فروش برای این خودرو شاهد تردد لیفان های 620 در سراسر کشور خواهیم بود، متذکر شد: این خودرو مجهز به آپشن هایی شده است که خودروهای بالای رنج 300 میلیون ریال بازار داخلی از آن بهره می برد.
میرعلینقی متوسط مصرف سوخت این خودرو برای هر 100 کیلومتر و در سیکل ترکیبی را 7.6 لیتر دانست و ادامه داد: این خودرو در کنار سایر خودروهای موجود منجر به تکمیل ذائقه بازار خواهد شد و بنده رقیبی در این رنج برای آن متصور نیستم.
مدیرعامل کرمان موتور میزان داخلی سازی برای لیفان 620 را 20 درصد اعلام و اظهار داشت: این میزان خودکفایی برای سال آینده به حدود 50 درصد خواهد رسید.
میرعلینقی در خصوص فعالیت با شرکت های خودروسازی چینی گفت: اعتقاد به این موضوع که به زودی صنعت خودروسازی از چین به تمام دنیا صادر خواهد شد، ادامه همکاری با چینی ها را قطع نکرده ایم.
مارک تیمبر، قائم مقام گروه صنعتی لیفان نیز از برنامه ریزی برای تولید خودرو دو دیفرانسیل در چین و عرضه همزمان آن به ایران خبر داد و افزود: تولید انبوه خودروهای SUV لیفان از ماه آینده در چین آغاز می شود و پس از تست های خاص شاهد عرضه آن به بازار ایران نیز خواهیم بود.
وی از گسترش پلت فرم لیفان 620 برای تولید خودروهای لیفان 720 و 820 خبر داد که از نظر ابعادی از محصول 620 این خودروسازی بزرگ تر خواهد بود.موضوع مطلب : مقالات اقتصادی
موضوعات
RSS Feed
جزوات کنکور کارشناسي ارشد مديريت